Lojistik Hizmeti İhalesi

Pikolo Derneği olarak 2014 yılından itibaren topluma göre dezavantajlı durumda bulunan başta çocuk, kadın ve gençlerin dezavantajlarını ortadan kaldırmak için faaliyetler yürütüyoruz.

Bu faaliyetler kapsamında, Türkiye’nin birçok ilinde lojistik hizmeti teknik şartnameye uygun olarak tedarik edilecektir. 1 yıllık yapılacak sözleşme içerisinde; Pikolo Derneği’ne ait her tür malzemenin bulundukları yerden yükleme yapılarak belirlenen adrese, işyerine, depoya güvenliği sağlanarak taşınması ve boşaltılması işlerinin yapılması hizmetlerini kapsamaktadır. Bu doğrultuda fiyat tekliflerinizi beklemekteyiz.

İhaleye ilişkin sorularınızı konu başlığı PKL-2024-0005 referans kodu ile 29.03.2024 tarihine kadar ihale@pikolo.org adresine e-posta ile iletebilirsiniz. İhale ile ilgilenen firmalar ıslak imzalı tekliflerini kapalı zarf içinde, genel bilgilendirme yazısında belirtilen dokümanlarla beraber aşağıda belirtilen adrese 03.04.2024 saat 16:00’a kadar ulaştırmasını önemle rica ederiz. Belirtilen teklif ulaştırma tarihi sonrasında iletilen teklifler geçersiz sayılacaktır.

Adres:

Pikolo Derneği Merkez Ofis

Akyazı Mah. Ahmet Cemal Mağden Cad. No.39/2 Altınordu/Ordu

EKLER

Tüm Kategoriler

Bize Ulaşın

Şikayet ve Geri Bildirim Hattı​

+90 (537) 443 7073