Ekibimiz

Ekibimiz

Aylin Elmalı

Aylin Elmalı

Satın Alma ve Tedarik Zinciri Sorumlusu
✉️ aylinelmali@pikolo.org
📍 Ordu

Ayşegül Uçar

Ayşegül Uçar

Destek Personeli
✉️ a.ucar@pikolo.org
📍 Ordu

Benda Omar Sönmez

Benda Omar Sönmez

Proje Sorumlusu
✉️ b.omar@pikolo.org
📍 Ankara

Çağrıcan Pazarcıklı

Çağrıcan Pazarcıklı

İletişim ve Teknoloji Sorumlusu
✉️ cpazarcikli@pikolo.org
📍 Ordu

Erhan Turan

Erhan Turan

Saha Araştırma Uzmanı
✉️ e.turan@pikolo.org
📍 Ordu

Gözde Odabaşı

Gözde Odabaşı

Finans Koordinatörü
✉️ gozdeodabasi@pikolo.org
📍 Ordu

Hacı Murat Urhan

Hacı Murat Urhan

Lojistik Sorumlusu
✉️ hm.urhan@pikolo.org
📍 Ankara

Hazal Hiçcan

Hazal Hiçcan

İnsan Kaynakları Asistanı
✉️ h.hiccan@pikolo.org
📍 Ankara

Mehmet Gürer Gürsoy

Mehmet Gürer Gürsoy

Finans Sorumlusu
✉️ m.gursoy@pikolo.org
📍 Ordu

Ömer Çağrı Tecer

Ömer Çağrı Tecer

İzleme ve Değerlendirme Takım Lideri
✉️ o.tecer@pikolo.org
📍 Ankara

Özlem Akyol

Özlem Akyol

Çocuk Koruma Uzmanı
✉️ o.akyol@pikolo.org
📍 Ankara

Sait Takar

Sait Takar

Projeler Koordinatörü
✉️ s.takar@pikolo.org
📍 Ankara

Şehrizan Mum

Şehrizan Mum

Saha Araştırma Uzmanı
✉️ s.mum@pikolo.org
📍 Ordu

Songül Hoşer

Songül Hoşer

Destek Personeli
✉️ s.hoser@pikolo.org
📍 Ankara

Songül Yılmaz

Songül Yılmaz

İzleme ve Değerlendirme Sorumlusu
✉️ s.yilmaz@pikolo.org
📍 Ordu

Zişan Ataman Çelik

Zişan Ataman Çelik

Proje Sorumlusu
✉️ za.celik@pikolo.org
📍 Ankara

İnsanlığın yüksek yararı için çalışacak gönüllüler arıyoruz!